Patinka pasiausti atrakcionuose ne man vienai...
Siaubingai baisu... - ...kad neiškristų mobilus telefonas
saulute25
4239
Anonimas
5164
Tai kiti renkasi pinigus po karusele :D
Anonimas
5677
Išcentrinė jėga, vaikučiai, išcentrinė jėga.
Anonimas
5681
Pas mane jie pririšti
Anonimas
5684
Kažkada taip pinigai man iškrito.. xD
Anonimas
5685
o taip :D
Chimera.
5686
kad ir neturi to telefono atrodo kad viskas is taves iskris. nu krc kai pakabina ten zemyn galva tai tik tas ir buna baisu, o siaip tai kaifas :D
Anonimas
5686
#15 xD
gretagreat28
5686
Tikrai taip! :D
gretagreat28
5686
Tikrai taip! :D
Anonimas
5686
išsitraukia savo išmanųjį
laris
5686
Čia jau baiskiau, kad neatsidarytu tas kur prispaudžia :D Telefonas tokiu atvėju bevertis :D
Anonimas
5686
extreem ;)
Anonimas
5686
extreem ;)
Anonimas
5686
nu
Ex02r
5686
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Ex02r
5686
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
garbane
5686
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Anonimas
5686
tiesa :D :D :D
Anonimas
5686
tiesa :D :D :D
Gine
5686
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Gine
5686
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Anonimas
5686
Kiek kartų buvo iškritęs :D
Anonimas
5686
#1 ne
Anonimas
5686
#1 ne
|

