Na as tai nelabai supratu ka cia pajaust reikia ..
Kiekvienas esame - savo prisiminimų kalinys
Anonimas
5497
Anonimas
5678
Geras demo, tikrai sukelia emociju ;/
Anonimas
5679
tikrai zodziai turintys prasme.. ir foto gera..
Anonimas
5679
ta foto man reikalinga. gal kas turit netycia? :)
Anonimas
5679
liudna foto.. :)
Anonimas
5679
Bet tai kaip visiems reik prie visko prikibti... Jus ziurekint ne ta "photoshopa ar graffiti ar i paveiksla"... O sios demotyvacijos esme...
glop
5680
Tegul sau nusikalba abu. Jau jaunimas visai važiuoja žemyn, paveikslo nuo kažkokių photoshopu neskiria.: )))
Anonimas
5680
Vienam graffiti, kitam photoshopas:D nu graudus.. jus akli?
Anonimas
5680
nu cia siaip photoshop'as ne graffiti.. o siaip gera nuotraukos mintis.. :)
Anonimas
5680
grazus graffiti
|

