Kiekvienas esame - savo prisiminimų kalinys

2010.12.06 Prasmingai
  • 170
10
Kiekvienas esame







Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
Na as tai nelabai supratu ka cia pajaust reikia ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Geras demo, tikrai sukelia emociju ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
tikrai zodziai turintys prasme.. ir foto gera..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
ta foto man reikalinga. gal kas turit netycia? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
liudna foto.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Bet tai kaip visiems reik prie visko prikibti... Jus ziurekint ne ta "photoshopa ar graffiti ar i paveiksla"... O sios demotyvacijos esme...
Nuotraukos nėra
glop 5680    
Tegul sau nusikalba abu. Jau jaunimas visai važiuoja žemyn, paveikslo nuo kažkokių photoshopu neskiria.: )))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Vienam graffiti, kitam photoshopas:D nu graudus.. jus akli?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
nu cia siaip photoshop'as ne graffiti.. o siaip gera nuotraukos mintis.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
grazus graffiti
Grįžti į viršų