#7 Pedobear'ui visi vaikai grazus :D
Internetinė branda - Nekritikuoti turinio, kurio nesupranti
Anonimas
5671
Anonimas
5680
Va čia tai tikrai.. Kaip vaikai, kurie net neįsivaizduoja ką ten rašo, ir pasižiūri kitus komentarus, ir nucopina.. :/ Tiesiog nevertinu žmonių, kurie neturi savo nuomonės.
Anonimas
5684
#8 Štai ir apsireiškė vienas iš nebrendylų
Aras46
5684
Bet kaip puse lietuvai truksta demesio, tai kazkaip jie turi i save demesi atkreipt..
Anonimas
5684
Shudas vapse..
Anonimas
5685
#3 kokia panele..cia vaikas..:D
Anonimas
5685
Pagaliau kažkas rimto! :)
gretagreat28
5685
geras :D
Anonimas
5685
#2 Va tai tos brandos ir truksta :)
Anonimas
5685
grazi panele :)
Anonimas
5685
nesamone :D
Ex02r
5685
jop, good one :)
|

