"Čiulpk" - Kol gali...

2010.04.28 Pouu
  • 197
19
"Čiulpk"







Nuotraukos nėra
Anonimas 4954    
Je koks kaifas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Originalu
Pouu 5810    
#1 Galvok, o aš lengvesnį būdą pasirinksiu..:) #13 Na jei tave čiulpimas vilioja, ne mano bėda.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#14 O tavęs neatbaido? Tau patinka čiulpt? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
geriau is vis nebandyt poto dar nori
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
tai taip tik moteris atbaidys rukyt ir dar gejus , bet ne , geju neatbaidys bendrai nuo rukymo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
nesamone netinka temai ir is vis reikia zmones nuo rukimo paidyt o ne viliot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Yek ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
šiaip tai rūkimas yra čiulpimo refleksas:)
Nuotraukos nėra
killere 5872    
Cigarečiu nieks nečiulpia, jas rūko.
chzarija 5897    
geras geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Tai, kad šio. #7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
nesamone skirta nia siopuslapio temai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#5 Manau tau reiketų žinot, kad nekišu bybiu burnon, ir kad esi kažkoks lūžęs :))
STT 5905    
ta prasme , kad tau leidziu bybiu burnoj dziaugtis ir tik tiek kiek as noriu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#3 Ta prasme, kad pats čiulpi ir pabaigi?
STT 5905    
dbr ciulpk kol pabaigsiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
#1 Pagalvok, kad kaikas ten nesilanko, ir tų paveiksliukų nemato, taigi jei tau atsibodo tai ir neziurek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
ka nors orginalaus sugalvokit, atsibodo ziuret paweiksliukus paimtus is cha.lt ..
Grįžti į viršų