Je koks kaifas
"Čiulpk" - Kol gali...
Anonimas
4954
Anonimas
5781
Originalu
Anonimas
5821
#14 O tavęs neatbaido? Tau patinka čiulpt? :D
Anonimas
5831
geriau is vis nebandyt poto dar nori
Anonimas
5840
tai taip tik moteris atbaidys rukyt ir dar gejus , bet ne , geju neatbaidys bendrai nuo rukymo :D
Anonimas
5841
nesamone netinka temai ir is vis reikia zmones nuo rukimo paidyt o ne viliot
Anonimas
5845
Yek ..
Anonimas
5846
šiaip tai rūkimas yra čiulpimo refleksas:)
killere
5872
Cigarečiu nieks nečiulpia, jas rūko.
chzarija
5897
geras geras
Anonimas
5905
Tai, kad šio. #7
Anonimas
5905
nesamone skirta nia siopuslapio temai
Anonimas
5905
#5 Manau tau reiketų žinot, kad nekišu bybiu burnon, ir kad esi kažkoks lūžęs :))
STT
5905
ta prasme , kad tau leidziu bybiu burnoj dziaugtis ir tik tiek kiek as noriu ;)
Anonimas
5905
#3 Ta prasme, kad pats čiulpi ir pabaigi?
STT
5905
dbr ciulpk kol pabaigsiu xD
Anonimas
5906
#1 Pagalvok, kad kaikas ten nesilanko, ir tų paveiksliukų nemato, taigi jei tau atsibodo tai ir neziurek.
Anonimas
5906
ka nors orginalaus sugalvokit, atsibodo ziuret paweiksliukus paimtus is cha.lt ..
|

