Nesinervink, - jie tau dar užaugs

2011.01.08 17:36 Plyyyta
  • 1
8
justin, bieber







Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
JETUS KIEK BYBERFANIU. čia gal invazija prasidėjus..
Bieberland 5622    
#6 nepyksi, jei biški pataisysiu? :D jis dabar neturi panos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
dar karta sakau Lietuviai jau yra toke tauta nors net nepasakyciau, kad tauta saiposi is kitu bet nemato saves man atrodo kad kai kuriuose miestuose bernai kurie nusidazo plaukus baltai vaiksto i solerimus jie tikrai tikros mergos ir jiem reike ziureti kad jiem papai neuzaugtu. O Justin BIEBER turi pana. Jis ne merga jis vyras. Jei jus vis dar neskiriat kreipkites pas daktarus ar dar kur nors ir pasakykit kad neskiriat lyciu. Paskutinis lasas visiskai bandote kisti savo susikta nuomone kad jis gejus ar dar koks nors pasiziurekit i save nepavydekkit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
fail. nebepavydek tam Bieberiui :D :D nebezino kokiu dar nesamoniu prigalvot su juo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Gerulis kadras :D
shawtyyMANE 5650    
nervinkites,smegenys jum neuzaugs
EpicMe 5650    
Gera demo :D
A_thousand_Suns 5650    
Deja neužaugs.
Grįžti į viršų