lol jus sita graba garbinat tik del to kad arba neziurit i naujoves arba jusu PC neisveza :D
Tikrosioms legendoms - nesvarbi nei grafika, nei kitas š*das
Anonimas
5135
Anonimas
5139
CD ir yra sudas, tik degratai zaidzia ji.
Anonimas
5139
Dabar suprantu kodel zmones tai degraduoja kadangi nesugeba atrast kazka naujo o tik sedet prie seno... Nejaugi jums idomu kiekviena diena bum hedshoot ir nieko daugiau :D Oi Dieve padiek siems vargsiems zmonems atrast tikru zaidimu ir isnaudoti kompiuteri pagal paskirti :D
Anonimas
5140
negatived
Anonimas
5141
#3 sudinus pc...Mano pc geras,o losiu ne source,ne cz,o butent 1.6
Kira
5141
Visi zaidimai yra savaip nepamirstami. Tik gaila ju developeriai uzmiega ant lauru ir pumpuoja kopijas...
Anonimas
5141
Kelyje 2! Tai žaidimas kurio nepamiršiu
Anonimas
5141
Super mario ir Gta 3 yra legendos
Anonimas
5141
Nuo šiol BattleField 3 yra legenda .
Anonimas
5141
1.5 - va čia legenda!!
Anonimas
5141
Nes milijonai turi šūdinus pc
Anonimas
5142
#1 tai kodel ji dar losia milijonai debile :D
Anonimas
5142
Hehe blia jau greiciau cia visu laiku geda... nei legenda :D
|

