#15 Puikus pavizdys :)
O ką tu pasirinktum? - Stereotipa "Gražuolė" Jog Tau Pavydėtų Visi Ar Netiek Gražią Kuri Tau Patinka?
Anonimas
5750
Kai myli zmogu , tau jis tampa pats graziausias :)
povilasq
5750
#9 i'm that who fucked your mom, hello son. O šita demo tikrai demo, net adminą demotyvuoja patvirtint...
Anonimas
5750
Gera demotyvacija
Anonimas
5750
#11 kai neturi rimto atsako, lengvaiusias variantas "paauk" :D geda
arigeja
5750
paintu dažytos akys. : DD gerai, ne tame esmė. esmė tame, kad šita demotyvacija yra visiška nesąmonė. kur prasmė ją čia talpinti? mąstyk.
Anonimas
5750
#8 who the fuck are you? lol
povilasq
5750
altruistas gi atsirado, pasidavė visuomenės įtakai. Instinktai liepa būt aukščiau visų, o ką reiks dėl to daryt tai nesvarbu. Pasidaviau žmogiškai prigimčiai, ir sau palengva kopiu į viršų kitų galvomis ir žinot ką? Man nusispjaut ką jūs apie tai manot...
Anonimas
5750
Paskutini karta kai tikrinau tai zmones renkasi tai kas patinka, visose gyvenimo srityse
Anonimas
5750
#3 is kur tokia statistika? is oro?
Anonimas
5751
nu ir debilas cia ikele. ar rinktis kuri grazuole ar kuri patinka. nu argi ne debilas cia?
Anonimas
5751
tj cia netiek grazia idejot?:)
|

