#10 Psichiatrinėje "real life" nepamatysi. Iš ten normalus negrįši. Beto pastaruoju metu ten nuvežami normalesni negu paleidžiami.
Paroje yra 24 valandos - Bet tik 20 minučių laimės
Ignassin
4983
Liutuke.
4983
Nebūtina tiek visko sureikšmint. :) Jei žmogui laimę suteikia tik Tv ir Pc tai jį į psihiatrinę porai savaičių nuvešt būtina. Pamatys real life, pasigydis truputi ir gryš normalus. ;D :)
Anonimas
4989
Tai tu pilkas ,kad pilkus serialus ziuri
Anonimas
4990
get a life
Anonimas
4990
O Dieve, vargšas žmogus, tik kompiuterį ir televizorių temato. Gaila man tokių žmonių. Bent jau nerodytų to..... ir ką per š čia tvirtina..
Emma11956
4990
Man irgi patinka šitas serialas, bet jeigu jis tau yra vienintelė laimė tai man teves gaila...
1.6tdi
4990
Turbut is tos laimes net kelnes prisislapinat?
Anonimas
4990
Nx tie mmg myletojai pradeda reikstis ir uzknist kaip kokios belieberes. Yra neziurinciu ir tokiu, kurie sito nemegsta. Prasom negrusti sito sh mums. Dekoju:)
Anonimas
4990
Nx tie mmg myletojai pradeda reikstis ir uzknist kaip kokios belieberes. Yra neziurinciu ir tokiu, kurie sito nemegsta. Prasom negrusti sito sh mums. Dekoju:)
Anonimas
4990
kaip galima taip garbinti tokia banalybe?
|

