Jeginis, ir ko čia pavydėti? Žmonės dirbantis bent pinigų užsidirba, o bedarbiai iš pašalpos gyvena ( centų)...
Rytas - Tai metas, kai beveik visi pavydi bedarbiams…
Anonimas
4912
Anonimas
5846
Hell yeah :D
Anonimas
5850
cia tai tikrai
Anonimas
5855
cia kartaisne vidas ginevicius kimarin ? :D
Anonimas
5856
pats tu sudaaaaas, turbut neteko ne kartelio patirti tokio jausmo, dar ant mamytes sprandelio tebegyveni, tad buk tyliai. O demo tai tikrai gera :)
Anonimas
5856
Sudaaaaas
|

