Mūsų komentatoriai - Yra išties nuostabūs orakulai

2010.05.24 OniOn
  • 95
33
gotcha





: gotcha


Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Hm.. Geras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
o jau Turbosraigė koks apsipatenkinęs(usi).:D ir beje,galų gale galėtum parašyt savo lytį,ne pirma,kuri apie tai susimastau.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
man patipo ir nesuprantu ko cia kai kurie nervuojas :D
Gusta-Fang 5871    
(Gal ipopuleresim) - luzau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
AHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAH. ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
epic fail.
Turbosraige 5875    
#18 TAi su juo jau yra... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
as irgi noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
:D
kasiakas 5876    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Tikiuosi šituos irgi imes.
giedriuxxx 5876    
pz ziauru :D :D :D
OniOn 5876    
#17 Cry me a river.
chzarija 5876    
#11 tavo komentarai vertesni naujo demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#14 lavonas ;)
Nidema 5876    
#11 Koks tu apgailetinas
Turbosraige 5876    
#11 Tai tau turetu buti tikrai puikus!
OniOn 5876    
#13 Turi problemų? o.O Pasidalink su mumis. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
OniOn, suauk mažvaiki ;]
OniOn 5876    
Rofl tokią nesąmonę patvirtino. xD
GezasIsPabrades 5876    
cia urodams gal ir geras
Gusta-Fang 5876    
Blem gers..;D
sch 5876    
#8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
"tegu meta gal ispopuliaresim" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
As nesuprantu, is kur cia tokia mada atejo mest komentarus, kaip demotyvacijas?? meskit normalias demotyvacijas.
GuoDy 5877    
Čia geras xD
Turbosraige 5877    
Made my day, s'kant.
Veee 5877    
:D
Turbosraige 5877    
Blem, nu AR AS NESAKIAU. :D

Pyp, jau seniai taip nezvengiau :D
chzarija 5877    
;))
sch 5877    
:D
Grįžti į viršų