Nereikia man jokio šalmo - Su juo aš atrodau kvailai

2010.11.21 11:46 OneAndOnly
  • 3
1
Nereikia man jokio šalmo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Jo,yra tokių kur nesideda nes netinka jiem arba sako "Man čia arti pavažiuot reik". Visada dėjaus,deduos ir dėsiuos.Tikrai retkarčiais pagalvojus į kokia situacija galima papult,šalmas tikrai gelbėja.
Grįžti į viršų