Išsipildymo akcija 2011 - Paaukokime benamiams, kad būtų mažiau našlaičių

2010.12.23 Nikis
  • 166
14
Išsipildymo akcija 2011







Nuotraukos nėra
slajenke 5650    
pochui , kad extra thin : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
FAKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Uhu!! Man patikti. ; DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Gerai pirktu, nes iskart jauciasi tokie patikimi tikrai nesuplystu :)
Nuotraukos nėra
lavle 5663    
pirmiausia išsiaiškinkit kas yra našlaitis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
skaudu ziuret :) ,o dar labiau zinot ,kad yra benamiu tokio amziaus kurie gali vaikus dirbt:) cia nebenamems aukot reiketu...... turetumem atkreipt demesi i save ir, savo troskimus(gobsuma, sawanaudiskuma) cia mes patys ir padedam benamem atsirast ......... cia mano nuomone isvada-prezervatyvu reikia visiem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Stiprus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
geeeeeeeeeeeeras :D :D :D :D :D
Alchemikas 5664    
Puiku. ;D bet tuoj atsiras kritiku xD
gretagreat28 5664    
Patinka! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
:D ROFL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
;D
Rucikas 5664    
gera ;D
Grįžti į viršų