Raštingumas - jo procentas tikrai skirias Vilniuje ir Kaune

2010.08.23 20:50 NewYork
  • 10
7
vilnius, kaunas, rastingumas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
o tajp KaUnecei geriausy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
tajp KaUnIeCeJ giariausy pasaulyja, nes jie Moka parsit kaUno pavadynima su U raide ne su i ir n raso su viena bangelia :D
P.S. ir dar moka parasyt "axujenas bajeris"
Spameris 5764    
Labai gera demotyvacija, turėtų būti metų demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Daunas tas, kas sukūrė šitą demotyvaciją, o dar didesnis tas Mindaugas Kazimieras Pocius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#2 PYSK TU NAHUI
OoS 5785    
Neskaitant fakto, kad nepiktybišką pasišaipymą priėmė rimtai ir dar pradėjo atsivartinėti.
Taip pat nekreipiant dėmesio, kad malalietkių yra visur.
Dar neskaitant fakto, kad didelė dalis vilniečių nemoka lietuviškai, dėl to savo debiliškų nuomonių internete neskleidžia.

Tada taip, HAHAHAHa, axujenas bajeris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
nokautas
Grįžti į viršų