Dievas sukūrė miegą... - Velnias-žadintuvą...

2010.11.02 Nesakysiu
  • 203
13
miegas,dievas,zadintuvas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4857    
miego.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Deze alaus, o poto bus ir tu mergu... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
arba atvirksciai ;/
Nuotraukos nėra
Nesakysiu 5711    
neee, tiesiog miegas ant tiek saldus, o velnias kai visad nori pakist zmogui koja, pakenkt...tai va, kas nepagavo pries tai, db pagauna?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
#4 man irgi atrodo kad tajp turetu but :)
Nuotraukos nėra
Qumka 5716    
blet... nedaeina? nekomentuok.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Čia bb, kokia čia demotyvacija. Čia beveik viskas motyvuoja idiotai. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Tai , kad velnias juk gundytojas malonumais... Tai manau jis ir dave mum miega, o dievas padla nori kad dirbtume :D Atsidaves dievui kure sia demotyvacija matomai :D
bbaxas 5717    
turetu but: Dievas sukūrė miegą, o velnias darbą, kuris prasideda 8:00 ryte.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Gal Velnias miega, o Dievas zadintuva?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
velniui prireike 6.5 mlrd metu , kad sugalvotu kaip sugadinti miega(dievo kurini)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Dievas siuntė mums kančias, kad mes pajustume tikrą laimę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Velnias ne ant tiek ziaurus kiek dievas.
Grįžti į viršų