su demotyvacija sutinku bet foto mane sugraudino iki paširdžių nžn kodė
Labiausiai skauda tada, - kai verki tyliai...
Anonimas
5338
Anonimas
5550
Sutinku su Ruta.....
Anonimas
5571
teisingai Ruta :)
Anonimas
5577
yra vienas dalykas blogesnis uz verkima tyliai... Kai noretum issiverkti, bet negali, asaros nerieda, o sirdy akmuo... fuck it!
Camellis
5577
kai zjb, tokia demotyvacija as patalpinau pries men, bet ji nebuvo patvirtinta :/ tikrai,kad zjb
puukis4
5578
Aš nesuprantu . Žmogus turi būt emo, kad verktų ?
Anonimas
5578
Dabr visi apsiverkime kartu :(
Anonimas
5578
Donatas: esi teisus,as taip pat pasielgciau.
Anonimas
5579
Akvile Jei nenori kad matytu kad verki?
Anonimas
5579
komentatoriai tai irgi turi fantazijos:D
Anonimas
5580
Kaip graudina ;(
Anonimas
5580
Kokia foto grazi.
Akvile
5580
Tai gal tada verk garsiai, mažiau skaudės?
Anonimas
5580
Man šuniuko nuotrauka labai graži ir jaudinanti....
Anonimas
5580
man kaip tik ryte snd krit asara tyliai , tai tu nori pasakyt kad as emo . pajausk gyvenima zmogau
Anonimas
5580
Labai grazi suniuko foto
Teenagor
5580
emotyvuok toliau, bet tik ne Demotyvacija.lt ;) inginity -
Anonimas
5580
#10 oh shit i read you're comment and wasted 5 seconds of my life
ievukas16
5580
netiesa
Dywa
5580
#9 o kas sakė kad autorius jausmus lieja? gi nebūtinai ji turi juos liet.
Anonimas
5580
oh shit, I got emotivated
Anonimas
5580
#8 Paaiskink, uz ka reikia gerbti, jei net nesupranta, kas yra demotyvacija, ir nesuvokia, koks yra sio tinklapio tikslas. Virtuoli aplinka tikrai ne ta vieta , kur reikia savo bedas, problemas lieti. Zmones isrieksdami nuomone bando sustabdyti tokiu "demotyvaciju" kurima.
Dywa
5580
jūs irgi esat kaikurie neprotingi, jei nepatinka demo, tai nebūtina čia emo arba šūdais vadinti. Eikit į kitas skiltis ir žiūrėkit savo linksmas demo ir bus tvarka. O ką kad jūs čia pakomentuosit, pažeminsit būsite geresni? Nė velnio. Gerbkit ir kitus, o jei neturit pagarbos tai išvis ko čia lankotės?
Anonimas
5580
oj sitaj emotyvacijai nlb limpa sitas nu ok ,''labiausiai skauda tada ,kaj nesikes 4 dienas ejni sikti''
Anonimas
5580
''tas garsas kai pasikus y tualeta nukrenta sudas ir aptasko tau subine''
belieber
5580
is dalies pritariu siai demo ;D
Dawg
5580
Dar viena šū**** EMOtyvacija
Aurisss
5580
Tegyvuoja emotyvacijos
Anonimas
5580
arba šiki garsiai irgi skauda šikna
Anonimas
5581
CRY EMO CRY!!!!
|

