Nepagavau
|
Zygis
5783
Anonimas
5885
#1 Taigi prikolina cia taip ;D
Anonimas
5987
Visi "informatikai" vienodi.
Anonimas
6002
jooo…… čia tikrai demotyvuoja…. :D
Anonimas
6008
Juokiasi bot'as kad skill'ui headshot'as
Airfrix
6008
MinčiŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪūūūūūūūŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪch kokie mes raštingi !
Anonimas
6009
Juokiasi puodas , kad katilas juodas.
Anonimas
6009
.. minčiū dėstymo :d (y)
Anonimas
6009
pavaro Ndx :D
Anonimas
6010
o pats toks pats beraštis - kilmininko dgs - nosinė; minčių
|

