stobaliai.:oo
|
Anonimas
5184
Anonimas
5360
o kai parasai pirma ir atraso taip pasyvia, tai nezianai ka galvot:(
sugarhug
5536
vistiek laikausi nuomonės, kad vaikinas pirmas turi parašyt ;p
Anonimas
5537
Vat, vat, taip dažniausiai ir būna. ;p
Anonimas
5541
#6 bent vienas pastabus :D
Anonimas
5541
Čia klausimas ar rašyt kokį raštelį, kad po pasisėdėjimo ant bėgių rastų :D
Anonimas
5541
pff.. man visad buna: RAsyti ar nerasyti? aj pakviesiu susitikt :P
Anonimas
5541
Dariau pritariu
Duck_face
5541
Bet ziauriai fainai kai vaikinas ir pats paraso ;p
aurimas1
5541
jo
Anonimas
5541
Retai kada paneles pirmos parašo, bet žiauriai faina, kai taip nutinka)
|

