Autorius arba pavydi Jonui arba neįperka motociklo. Jei jau sumąstėt dar kokių argumentų, parašykit.
Jonas buvo labai kietas. - būtų buvęs pats kiečiausias, jei ne dar kietesnis betono stulpas.
Anonimas
4812
Anonimas
5406
Neuzskaitau! Autorius greiciausiai pavydi Jonui :)
Anonimas
5694
Vistiek betono stulpas kietesnis. :(
Anonimas
5695
#11 koks skirtumas ten R1 ar R2. Svarbiau kietas nickas :))
Anonimas
5695
#11 Prajuokinai :D
Keubojus
5695
Ir kokio B* čia reikėjo įdėti R1 foto ? Nieko gero vistiek nesugebat parašyt, tai kokio b* paimei R1 foto autoriau ? dahm.
Anonimas
5695
tai,kas kad paspaudžiau patinka, bet man patinka motociklininkai ir britvos,o apie jų garsą išvis nešneku.
Anonimas
5695
nekenciu visu tu kurie stumia ant motociklininku nes pats vazineju su juo,geriau pastumkit ant tu kurie nusiperka kregzdes ir atseit driftina gatvese nors nelabai surpanta kaip ta daryti...
Anonimas
5695
snekat beleka =]]
Anonimas
5695
Ponciks bet islaikymas brangesnis
Anonimas
5696
#5 win :D
Anonimas
5696
asdga Mocas kainuoja pigiau nei masina...
Anonimas
5696
#8 nes nekiekvienas juos įperka ;D. o mašinas turi beveik visi ;D
gretagreat28
5696
Koks geras :D
Anonimas
5696
Na kiek lietuvoje miršta per metus motociklininkų? 5-10 turbūt, o kiek vairuojančių lengvuosius automobilius? Daugybė.
Anonimas
5696
Nesamoe ne demotyvacija
acme
5696
#5 :D
Anonimas
5696
ko cia stumiat ant manes?
povilasq
5696
senas bajeris
Rocknroll
5696
ir dabar apie jona primins raudona deme ant lenktyniu trasos sienos
Anonimas
5696
bet Jonas nors karta gyvenime pabuvo kietas, reiskia gyveno ne veltui kaip dauguma is jusu
|

