Supranti, kad pasenai tada - Kai kaimynų vaikai pradeda su tavimi sveikintis "Laba diena"

2013.06.08 MrJappy
  • 74
4
metai,sensti,sako, laba, diena,sveikinasi,vaikai,suprsati







Nuotraukos nėra
Anonimas 4747    
as mandagi :D
Nuotraukos nėra
Enke 4767    
Nedaug mandagių tu vaikų ir yra...
prodigy 4767    
man net baugu pasidare kai kieme mazi vaikai pradejo man labadiena sakyt, nors dar nepilnametis esu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4767    
Minedas niekados nepasens ;D
Grįžti į viršų