#14 undines jos
Nuotraukos - Šiais laikais jos ne prisiminimui, o tam, kad įsimesti į Facebook.
Anonimas
5134
Anonimas
5191
#14 Teip
PonasVladas
5297
pala pala... cia delfines tos?
Anonimas
5493
Aisku,kad taip:D
Anonimas
5572
teisybė
Anonimas
5572
H2O :D
Anonimas
5572
H2O patikio
povilasq
5572
#8 nuo kada nuotraukos reaguoja į tai kas i jas ziuri?
Usagi
5572
#7 nes Tave pamatė ;)))*
povilasq
5572
ko jos tokiais perkreiptais veidais?
Anonimas
5572
arba į ms :}
belieber
5572
arba i twitter ;D
Anonimas
5572
H2O ; DDD
Anonimas
5572
jo , net liudna . seniau nuvaziavai y kokia ekskursija , kelione ar pan ir turi nuotrauka, ysiklijuoji y albuma , atsiverti ir prisimeni . o db reik kuo daugiau foto y fb deti , surinkti kuo daugiau liku ir parasyti kuo daugiau kamentaru pr foto , td tipo busim sustresni :/
Anonimas
5572
paemus dideli albuma i rankas, daug fainiau nei ziureti ft per pc...
Anonimas
5572
nepritariu kad jos neras skirtos prisiminimui nes dauguma musu kartas nuo karto atsidare fb perziuri nuotraukas ir viska atsimena.....kurejas tikriausiai nezino kad nuotraukas FB galima atsidaryti ir perziureti lengviau nei paemus dideli albuma i rankas....
|

