:D
Aš ne bailys, - Aš tik nežinau kokių kalakutų tas gaidys pažįsta
Sadness
5818
Anonimas
5819
;D
simute
5819
#4 pritariu :D žiauruma
Anonimas
5819
Kas per zmones siais laikais... Ne tai kad demotyvacija komentuotu, tai jie paveiksliuka komentuoja :D ziauru...
Anonimas
5819
O man toks patinka ;D
Spameris
5820
Nuo tokio būtų pz... :[
Anonimas
5820
neblogs :D
|

