Mėgstu gyvenimą. - Čia yra ką veikti.

2010.07.24 02:01 Monroe
  • 6
6
Mėgstu gyvenimą.







Monroe 5813    
#5 Per visas mano demo perėjai :D
Demoxz 5813    
Hm.. Neblogai :)
Monroe 5814    
nedemotyvuoja, čia tik šiaip man mintis šita patinka
varna 5815    
mintis gera...aš irgi megstu gyvenimą(bet ne visada),bet tai kuo čia demotyvuoja?
Apsiverkit 5816    
Nepataikyk ant akmens.
Gusta-Fang 5816    
Taip. Cia yra ka veikti. ;) Neriu i gyvenima stacia galva!
Grįžti į viršų