#12, #9 Marijampolei stadionas neatitinka standartams kadangi nėra pakankamai vietų žiūrovams susodinti. 'Su stogu' yra vadinami maniežai, jame tokie čempionatai kaip Euro tikrai nevyksta, ir nevyks, vien dėl dirbtinės dangos, o ir vietų Marijampolės manieže irgi ne per daugiausiai.
|
Anonimas
5569
Anonimas
5787
ksdljajljdislaj???????lakdsal;kdsod
Anonimas
5825
#9 taaip, yra po atviru dangum ir vienas su stogu : )
Anonimas
5825
ziauru futbolas turetu but #1 Lietuvoje, nes is sio sporto galima Lietuva garsint daug labiau nei su krepsiniu
Anonimas
5825
ėėė, Marijampolėj nemažas stadionas yra, jei neklystu, prieš metus ar gal porą metų pastatė.
Anonimas
5826
Kai pastatys, tuoj pat ir nugriaus, nes baisi kas eina ta futbola ziuret, aikstes tuscios buna, nebus kam islaikyt tu stadionu.
Anonimas
5826
#2 o kam tie stadionai jai net seni pastovei tushti buna? :D
Anonimas
5826
jo stato, visa laika stato, o kai pastato kazkodel visgi nebuna toks jau kietas tas stadijonas :D
kenguriukas9
5826
durna demotyvacija , jeigu noretum zinoti tai stato ;] ir patikek bus tikrai ne po 100 metu
Anonimas
5826
?
|

