Futbolo stadionas - Geriausiu atveju Lietuva jį turės tik po 100 metų.

2010.07.16 18:52 MoDe
  • 6
14
futbolas,lietuva,stadionas,valdzia,krize







Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#12, #9 Marijampolei stadionas neatitinka standartams kadangi nėra pakankamai vietų žiūrovams susodinti. 'Su stogu' yra vadinami maniežai, jame tokie čempionatai kaip Euro tikrai nevyksta, ir nevyks, vien dėl dirbtinės dangos, o ir vietų Marijampolės manieže irgi ne per daugiausiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
ksdljajljdislaj???????lakdsal;kdsod
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#9 taaip, yra po atviru dangum ir vienas su stogu : )
Nuotraukos nėra
MoDe 5825    
#10 Aišku,krepšinis pasauliui visiškai neidomus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
ziauru futbolas turetu but #1 Lietuvoje, nes is sio sporto galima Lietuva garsint daug labiau nei su krepsiniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
ėėė, Marijampolėj nemažas stadionas yra, jei neklystu, prieš metus ar gal porą metų pastatė.
Nuotraukos nėra
MoDe 5825    
#5 Lietuvoje gal jie ir vadinami stadionais,kitur tikrai ne.Palygink mūsiškius stadionus su kitų valstybių.
Nuotraukos nėra
MoDe 5825    
#3 Stato ??? Matei kiek laiko prie akropolio stadiona stato ir nedastato ? Tai trūksta pinigų ,tai dar ko nors .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Kai pastatys, tuoj pat ir nugriaus, nes baisi kas eina ta futbola ziuret, aikstes tuscios buna, nebus kam islaikyt tu stadionu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#2 o kam tie stadionai jai net seni pastovei tushti buna? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
jo stato, visa laika stato, o kai pastato kazkodel visgi nebuna toks jau kietas tas stadijonas :D
Nuotraukos nėra
kenguriukas9 5825    
durna demotyvacija , jeigu noretum zinoti tai stato ;] ir patikek bus tikrai ne po 100 metu
Nuotraukos nėra
MoDe 5825    
#1 Ko nesupratai ? Mes vos ne vieninteliai ,o galbūt ir vieninteliai,visoje Europoje neturim normalaus futbolo stadiono,tik tuos kurie nepilnai atitinka standartus ,gėda prieš kitas šalis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
?
Grįžti į viršų