Ko čia bumbat? Juk visiem būna tokių dienų, kai pamirštat užsidėti kelnias... ;)
Grožis - reikalauja aukų
Anonimas
5230
Anonimas
5507
Kauno Laisvės alėja. Pz, ji daro gėda Kaunui.. ;/
Anonimas
5719
#143 šalta blet
RYBA
5728
gražuolė
Anonimas
5740
gražios kelnaitės
Anonimas
5744
#140 su tympom viskas normaliai atrodo ;)
Anonimas
5750
ziauru ;D
Anonimas
5755
Nesuprantu o tai kam isvis jas vilkos? plika sikna galejo eit ir fsio :D
Anonimas
5756
Žmonės, kada jus suprasit, kad PĖDKELNĖS- NE KELNĖS
Anonimas
5759
kalba telefonu ir sako ''nu žinai žiūri jau labai į mane šiandien visi:)'' XD
Anonimas
5759
kažkada mačiau dvi panas akropolį tai ten reik atkreipt dėmesį kad tamsiau nei lauke ir ėjo dvi panos viena aptemptom kelnėm, o kita kelnes sumaišius su tympom
Anonimas
5760
vfds
Anonimas
5760
matosi kauniete ;/ arba kaimiete studente :D
Anonimas
5766
Bet jos kojos kreivos, ixas ;ss Nežinau, nemanau,kad ji čia tyčia, gall nematė... Ai, ne man čia apsikrauti, krč vaizdelis nikoks :D
Anonimas
5766
pramushe :D
Anonimas
5768
kraupus vaizdas :D
Anonimas
5768
bliat... pritruukau zodziu :D
Anonimas
5768
apgailetina!
Anonimas
5769
Ar cia tik ne Juste su Greta? :D
Anonimas
5776
ojibat...
Anonimas
5777
#128 užuojauta.:D
Anonimas
5778
OMG....
Anonimas
5778
cia mano sese
Anonimas
5780
Aukos yra vyrai, kurie priversti tai pamatyti.. :D
Anonimas
5781
nupurte net
Anonimas
5783
berlyne tai dar kvailiau buvo: drumpa striuke, melynos permatomos pedkelnnes, stryngai ir platus dirzas (arba sijonas)
Anonimas
5785
Prikolas, kad fotkinant su kamera, galima pamatyti siek tiek daugiau negu su plika akimi. Ir cia ne seip sapaliones. Patys pabandykit :)
Anonimas
5786
ta auka AS
Anonimas
5786
:D vardeni nuzudei :D "lenkiuosi o slovingajai" :D
Anonimas
5795
Beje, Kamile, aciu kad isvertei, nes mes tikrai nemokam niekas anglu kalbos, ir zodynu nezinom :) tu musu isgelbetoja. Lenkiuosi o slovingajai... nervina mane tie jusu vertimai
Anonimas
5795
nk nesuprantat jus... cia moteris su pedkelnem tik, nes suplese sijona. iki namu daeiti juk reikia, o cia fotkina ;P (galimas wariantas ;D)
Anonimas
5795
nu bet rimtai atrodo, kad sijoną pametė :o :D
Anonimas
5798
kur cia grozis ?
Anonimas
5800
ajajajaj
Anonimas
5800
Eina sau ;D Sitas ziaurus ;D
Anonimas
5801
cia dabar tokia nauja mada... be sijono patogiau :]]]
Anonimas
5802
grozis reikalauja auku, arba aukos reikalauja grozio.
Anonimas
5805
Tu esi auka
Anonimas
5808
Wow... Aukos tie, kurie tai mato :D
Anonimas
5813
Parodijuoji Lady Gaga? Nusipirk tamsesnes pėdkelnes.
kamile
5813
Anonimas
5813
Mergaite, kur padėjai kelnes?
eligija
5816
pzdc :D
Anonimas
5820
#101 ji neturi tevu
Anonimas
5821
Grožis reikalauja aukų arba juodų apatinių..; D
Anonimas
5824
Kauno vaizdas
Anonimas
5824
centrine xD ka jai tevai sake kai is namu isejo taip apsirengus xD
Anonimas
5826
gal jai kaip nors susikele sijonas koks mini ar pan
Auriss
5827
Kj ziauruma ;D
Anonimas
5828
pzda :D
|

