#14 #15 Durniai, gi sėdit demotyvacija.lt, o ne pasijuokimedrauge.lt, šis tinklalapis ir skirtas tokiems dalykams, tik snargliai ir visokios debilės pastoviai prideda bajarių, kuriuos ryte pamato cha.lt arba nesąmonių apie nelaimingą meilę.
Tai kuris dabar - čia iš mūsų kebabas?
Anonimas
5154
Anonimas
5273
Gi ne iš pono Sprogiaus juokiamės, iš komentaro. Baikit vert, mergaitės.
candy18
5274
Drastiška savižudybė - tai būdas atkreipti dėmesį, šauksmas ir net noras nubausti tuos, kurie žmogų supo: artimuosius, draugus. Va tokie psichologes zodziai apie ta ivyki buvo parasyti ..taip kad nereikia smerkt jo ,nes tikrai ne is gero gyvenimo taip pasielge :)
IL-86
5274
:D
candy18
5275
#14 pritariu visiskai ;)
Anonimas
5275
Visiškai nemąstantis tik gali dėti tokį dalyką į viešą erdvę. ir tokie patys spausti "patinka". Užuojauta jums.
Anonimas
5275
kodel mes turime verkt? butu zmogzudyste tai tada gal nereiktu tokiu DEMO o dabar, pats nusprende kad jam tai geriausia ir nemane kad del to kazkas verkt turetu. tai jo pasirinkimas, butu nusove tada verkt galetumet, o dabar tai jei jam Pochui kodel mes turim liudet?
barbar
5275
įdomu, po kiek laiko ta pana sugebės atsigaut...
Anonimas
5275
koks skirtumas liecia ar ne,bet vistiek baisus ivykis..del kazkokios panos zudytis,
Anonimas
5275
idiotai ;)
Anonimas
5275
Terrorist WIN!
Lamkenustras
5275
Gal 10 kartų keičia foto :D
Geras_Iksas
5275
verksniai skaitykit tagus
Anonimas
5275
atkersijo katinas uz savo gimines, kurias suvalge studentas su draugais kebabinese :D
Anonimas
5275
#2 tevams tikrai ne demotyvacijos dabar rupi, o ivykis, kaip bebutu, neeilinis
Anonimas
5275
#2 o koks tau skirtumas? jeigu neliecia tai kalbek ka nori, morale gyvas nebusi.
holms
5275
ir tai raso katinas negaliu patiket! =D
candy18
5275
ne nu idiotai...pagalvotumet koks tevam skausmas ,o jus cia demo debiliskas kuriat.. "grazu"
holms
5275
lol, daugiau katino foto holms.lt rasit ;D
|

