"neiŽgėręs".. nu pzdc, tavo rašymo stiliaus neišgėręs nesuprasi ;)
|
|
|
Anonimas
5754
"neiŽgėręs".. nu pzdc, tavo rašymo stiliaus neišgėręs nesuprasi ;)
anonimas
5755
meno nereikia suprasti, mena reikia jausti ;)
Spameris
5755
#1 Geriau nė aš nepasakyčiau, nors esu šiaip labai kietas vyrukas.
Anonimas
5755
Kaip malonu, kad kvaili žmonės patys socialiniuose puslapiuose reiškiasi, kad yra siauro mąstymo durniai, +5 už drąsą
|