#4 Visiska tiesa pasakei ..... bet cia rimtas bajeris, niekada nepagalvojau, kad po sules mokytojai grista namo ir gyvena toki pati gyvenima kaip ir mes ;D
|
|
|
Anonimas
5716
#4 Visiska tiesa pasakei ..... bet cia rimtas bajeris, niekada nepagalvojau, kad po sules mokytojai grista namo ir gyvena toki pati gyvenima kaip ir mes ;D
Anonimas
5720
o gal mokytojai tūrėtu susimąstyt, kad mes irgi žmonės?
anonimas
5721
#1 pritariu ir aplamai daugelis ju nemoka net elgtis kaip zmones
Anonimas
5722
Ne ,nes kaikurie is ju labai keist
|