Deretu pasimokyt amerikieciams lietuviu, mes tai mokomes ir angliskai ir rusiskai, kaikas ir vokiskai, o jie viena kalba moka, skaiciuoja kaip sestokai.
|
Anonimas
5761
Anonimas
5818
Didziausia nesamone kuria kada nors man teko girdeti! Tai gal ir kinams ir amerikieciams ir rusams ir visiems deretu pasimokyti lietuviu kalbos? kaip manai demotyvatoriau????? Slepkis...
joskinukas
5818
pritariu...
Anonimas
5819
Cia beveik tas pats, kas Lietuviai, jiems deretu pasimokyti latviu kalbos... absurdas ne demotyvacija
|

