#1 Kalta :)
Ak, tas nepamainomas pietų miegas.. - Kai bet ką atiduotum, kad vėl galėtum juo pasimėgauti.
Anonimas
4900
Anonimas
4900
GALĖTUM??;D pfffffff;D tik nesakykit, kad pamokose nemiegat ar bent jau nesnaudžiat;D
|

