Gerbiamasis Lukai jei tau nepatinka futbolas ir jo tradicijos tai prašom čia nekomentuoti kai kokiam ''lohui''
|
|
|
Anonimas
5342
Gerbiamasis Lukai jei tau nepatinka futbolas ir jo tradicijos tai prašom čia nekomentuoti kai kokiam ''lohui''
Anonimas
5797
Krepsininkai irgi nelabai perspektyvi siemet :) ir futbolui yra skirta maziau lesu be kuriu neimanoma irengti normaliu futbolo akademiju :)
Anonimas
5797
aha, bet iš tikro net jauniai už mūsų rinktinę geriau žaidžia :D
|