kiekvienas supranta savaip, as isviso supratau kad per antraja puse, daznai pamirstame kas mus uzaugino, tai yra tevai, ir taipogi mano manymu tai yra tiesa
Per antrąją pusę - dažnai pamirštame pirmąją
Anonimas
5784
Anonimas
5788
#1 manau ne tokia esmė šito...bent jau kaip aš suprantu..
Anonimas
5790
#2 viskas normaliai, pupa kaip pupa, dave gerai, nemelavo, ciulpia tikrai gerai, veidukas grazus. Liuks, pabandykit, rekomenduoju! +1
Anonimas
5791
#5 :D
Ramintukas
5791
Iš šių komentarų tikrai kas nors padarys demotyvaciją... ;D
Anonimas
5791
#5 ;D
Anonimas
5791
#4 Šais metais daug mirusių
Anonimas
5791
#3 Furmanavičius irgi :D
Anonimas
5792
#2 arba tu platini kazkieno nr arba tu nori visiskai susikt gyvenima. jei antras variantas nevark mergaite usas mire
Anonimas
5792
aš Trylikametė, gerai čiulpianti ir laukianti didelio penio. Paskambink atba rašyk. NR. 865310925. Guoda.
Anonimas
5792
50% skyrybu ivyksta per pirmus metus nuo vaiko gimimo.... Taikli demotyvacija :)
|

