Senatvė - Nes matyti Elą Bandį tokį - demotyvuoja.

2010.05.09 Loctor
  • 188
40
Senatvė







Fanatikeee 5578    
eina sau, dar atrodo neseniai buvo vedes ir turi vaiku :)
bet ziurejau i ji dabr ir nepatikejau kad ten jis ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
omg... kaip paseno ziauriai :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
: O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
nesamone kad uzdraude rodyt vedes ir turi waiku. ziuredawau kiekwiena karta ir zwengdawau iki asaru
mask 5862    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
sita zmogu gerbiu kai nzn ka..Bandis the best!!! Kad ir koks jis bebutu senas,man jis visad isliks sirdyje Elas Bandis :) Negaliu niekas atsiziuret to serialo,kad ir kiek 10000 kart mates :)
Loctor 5871    
O tu pas mus greitas :D.
Turbosraige 5872    
Kokios negyvos akys.
Turbosraige 5876    
...oho.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
joo nepabegsi nuo laiko :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
aiskiai matosi, kad jis... visi sensta ;D
Loctor 5885    
Konkurencija vadinas ._.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#26 nu ir kam tu cia sita idejai
mask 5886    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
MLDC jis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#22 siaip pries kliededami, bent pasidomekit siek tiek labiau apie tai, o ne is oro skeldami bairius.. Pege atrodo neblogai, nes ji gerokai jaunesne uz Bundi.. Beje tikrai jis taip neatrodo, jo kitos nuotraukos visai normalios, tik sita hujoviausiai atrodancia idejo ir nuteike kllaidingai visus.. Cia tas pats, kaip belekokio grozio mergina is jos 1000 nuotrauku rasiu vienintele, kurioje ji ne kaip atrodo ir primesiu kaip fakta, kad va stai kaip ji atrodo is tikro.. Graudu..
Vyncas 5888    
#21 Patriotai nenori mirt xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Atpažint tikrai eina, įdomu kaip visi likę atrodo, beje, Pegė atrodo visai neblogai kai tokio amžiaus.
Loctor 5889    
#20 Tai tu sakai, kad patriotai gyvena ilgiau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
man px as mirt nebijau . o tiek dagyvent jau patriotizmas
Loctor 5889    
Nebaisu, labiau nejauku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
baisu?? jūs žiūrėdavote 20metų senumo serialą, nepamirškit to. Tiesa viena, visi senstame..
indigokid 5889    
eina naktį...
Nuotraukos nėra
Amber 5889    
žiūriu ir netikiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Nebūtų parašyta, tikrai nepasakyčiau, kad jis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Štai iki ko daveda moterys (tokios kaip Pegė)...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Visi senstame ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
ziauru :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Normaliai visai atrodo diedas, dar ir vaidina visai linksmam seriale.
Loctor 5890    
7# Neseniai ją mačiau vieno serialo paskutiniuose sezonuose (2009-2010).
Visai normaliai atrodė, tik, kad vos atpažinau kažkaip :D.
fucks 5890    
eik tu sau, negaliu patikek, kad cia bandis :) idomu, kaip pege atrodo :D
Vyncas 5890    
Atpažint įmanoma..
giedriuxxx 5890    
respect :) :) tik del siu serialu labiausiai stengiausi ziuret tv.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
pagalvokit kokio senumo tas serialas ir kokio amziaus ten buvo Bandis. Deja, cia jis :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
cia bandis ?????????????????????????????????????????
Loctor 5890    
Jo... Sakau, senatvė demotyvuoja :(
svajus 5890    
Eina nx. Cia bandis? :(((
Grįžti į viršų