Faini jūs.
|
NSYC
5577
Anonimas
5587
#32 tavo kabelį nukirpau:)
Anonimas
5590
#31 iš ko internetą vagi??
Anonimas
5590
#30 nemokama . (:
Anonimas
5591
pigu...
Anonimas
5592
#28 kad tu pats gaidys tai ka cia aiskini
Anonimas
5593
visad atsiranda lopu kuriems mepatinka demotyvacija.. tai nesamone tai vel kas.. geriau nekomentuokit isviso jei nepatinka.
Anonimas
5593
žudooo ;D
Anonimas
5593
true :D
Anonimas
5594
debilizmas
Anonimas
5594
tai ne ble, nemoka
Anonimas
5595
#20 tai ne bl, miskas
Anonimas
5595
#11 pritariu :D Gerulė tikrai :D
Anonimas
5595
nu tai ne bl galvoji
Anonimas
5596
Pieva
visadaon12345
5596
topas ;D
Anonimas
5596
:D
Anonimas
5597
išvis susipjaukit tada xD
Anonimas
5597
Eina nx :D
Anonimas
5632
sita tai geruuuule !
Anonimas
5645
:D
Pixel
5645
www.demotyvacija.lt/man-vis-dar-atrodo-kad-nemoka-bl-1315001.html
Anonimas
5650
axujienas sitas ;D
ninadalala32
5650
#7 tu esi nesamone
Anonimas
5651
:D
freewayy
5658
:D
Anonimas
5658
best :D:D:D:D:D:D:D:D
Anonimas
5658
užpiso jau tokios nesąmonės
Anonimas
5658
geeras
Anonimas
5658
:D molodiets
EpicMe
5658
Ahahaha :D
Anonimas
5659
:D
tiakst
5659
Anonimas
5659
Šūstruoliai pzdc.. ;D
|

