va kas buna kai seni zmones negauna reikiamu vaistu
Nepataikei? - Nesijaudink - tai ne pasaulio pabaiga
anonimas
5505
Anonimas
5505
pasaulio pabaiga ateis, kai baigsis alus
rossoneri
5505
jooo... uzpiso jau ta reklama... visada isgasdina
Anonimas
5505
kai tuborg reklama uzvaro tai eiktu sau ausis net uzgula :D
Anonimas
5505
KIETAI
Anonimas
5505
haha sitas pramuse :D :D hahahah
povilasq
5505
ne suvarte, o isverte :pD
Anonimas
5505
Suvartei ;D
|

