Neperšokęs griovio, - nesakyk "Op!"

2011.01.03 Leshrys
  • 161
30
su, naujais, metais



Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#5 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
kas ten duobej sedi?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Čia geras...... :D pritariu #27: negi taip jau sunku apeiti aplink? :D
NandP 5614    
Negi taip jau sunku apeiti aplink?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Laido riteriai kabelio princeses shut a fuck up.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
FAYUL !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
taigi parasyta kad cia nelaimingas atsitikimas , niekas negriebe :D

amarai nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
saf kause skaityk ka raso...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
taigi pažiūrėkit ten jai už kojos pagauna, toj duobėj bahuriukas sėdi ble :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Nu persokau 5 grovius bet pries tai pasakiau op...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Duobėj pagieza!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Parasyta gi this is our second camera man, turbut buvo sukamas klipas ar filmukas ir susifailino tiesiog :P
Nuotraukos nėra
dutckis 5654    
tai gal koks vaikas ilindes ir ziuri po sijonais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
spaudinekit 5 ir 7 ir gausis neblogas mixas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
bet tai xujnia kazkokia.. ka cia norejo nufilmuot? tasiokas padetas tai neatsitiktinai filmuoja ir paziurekit i ta duobe :D kazkas juda ten
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Fail!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
nežinau kiek kartų žiūrėjau :D
Vai2kas 5655    
FAIL.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
arba tikejos kad perlips bet nepavyko :D
gretagreat28 5655    
nu tj kj vista yra, tj ir nemato kur eina,.
Chimera. 5655    
op tai nesake... leva demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
yra ten duobej zmogus :D paziurekit geriau, gi matosi, kaip juda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#4 nenusisnekek niekas jokios kojos nepagriebe..... Ten is galo filmuot tam erga matyt norejo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Rimtai toj skylėj kažkas yr. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
nepersokus griovio dazniausiai sakoma kazkas rusiskai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
ten toj skylei yra kazkas kuris pagriebe koja
weeeee 5656    
:D nesurpantu kaip ji ci taip galeju uzkliut... zemes nuo oro neskiria ar kaip... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
:D 3 kart perziurejau. ROFL LMAO :D
boxer564 5656    
Ouuuuch :D teko man panasiai su slidem i sniega muritis :D
Grįžti į viršų