Meilė

2010.09.21 Leezash
  • 288
45
meile





: meile


Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
Sveikuciai visi gryzau ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#41 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
Demotyvuoja myleti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#38 ne vienas, bet didziausia tikimybe kad visi :D
Nuotraukos nėra
mjyl47 5756    

Love -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Neparodė paskutinės stadijos. Atšalusio nuodėgulio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
dinkit su savo a-le intelektualiom sapalionem tai nedemotyvuoja niekam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
čia manau labiau tiktų ne meilė, o aistra. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    

Anglijos lietuviuai kur cia prikolai ? krv sakysi sakysi poto isvarys visi i ta tavo anglija ir ka vienas loxas liksi ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
aikit , svajokelei , jus !!!! :D sako meile neuzgesta ... :D hahah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
tirka meile niekada neuzgesta, gali manyti kad uzgesta, bet tada ta meile nebuvo tikra, jei kazkada mylejai zmogu, tai niekada jo nepamirsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Sudaiktejusiu zmoniu daiktiskas poziuris i tai kas isvis neapibreziama kazkokiu kvailu nuotrauku rinkiniu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Lietuvos patrijotu daryti degtukai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#31 thumbs up
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#31 teisingai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#30 dziaukis kad islekem, daugiau darbu uz 800lt tau liko:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Anglijos lietuviu daryti degtukai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
cia greiciau aistra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#26 dziaukis kad islekem, daugiau darbu uz 800lt tau liko:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
kiek galima su tais anglijos lietuviais? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
anglijos lietuviai sunkiai dirba anglijoje ir sako kad jiems geriau ten. kas dar tau neaisku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Priciom cia Anglijos Lietuviai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
anglijos lietuviu meile anglijai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
BIEBERIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    

WE'RE STILL ALIVE, MOTHERFUCKERS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    

"WE'RE STILL ALIVE, MOTHERFUCKERS!"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
cia labiau tiktu ne meile o aistra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
2xas autorius nx. zajabal jau sitos nesamones su meilem. va paulius tiesa sako, tikra meile taip greit neuzgesta, taip kad nepizdy ir fail cia yra nx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Tai kad čia degtukas o ne meilė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
o as myliu moteris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
myliu sita demo <3 cia kiek supratau autorius uzdege degtuka padege savo namus ir isoko i ta liepsna ... klausimas kyla: del ko jam reikejo sokti i ta liepsna? Nes jis myli savo namus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#13 sutinku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Bukit geri sukurkit kas puslapi emotyvacyja.lt ir tegu deda ten tokiu šūdus....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#10 susidegink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
uzpiso ta meile bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
čia labiau aistra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
cia apie anglijos lietuvio meile tevynei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
todel, kad ir apie meile gali but geru demotyvacija...sita teisinga..Uzskaitau!
kiki17 5757    
o kude nks neraso vel meile jau nuobodu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
meile uzsiliepsnoja ir uzgesta
gretagreat28 5757    
Geeerumooo kolkio ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
O aš maniau kad čia degtukas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
geeeeras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
+5
Grįžti į viršų