dar pora knygu ir vaikas perlipt gales
Knygos - Kaip tik taip ir veikia
Anonimas
5579
Anonimas
5581
vat kokių demotyvacijų čia trūksta. (:
Anonimas
5582
eik tu nx su savo porno smaukale ;D
Anonimas
5583
eikit jus nx su savo knygom, ackarikai
Anonimas
5583
motyvuoja gyvent skurde ir knygas skaityt :D
Anonimas
5583
asmeniskai, nesuprantu vieno dalyko. Kodel per lietuviu kalbos pamokas duoda gabalo teksto, kuris neturi jokios prasmes, ir ji reikia skaityti.. aisku, situ neapseinam. Dar duoda ir klausimus. Velniop tokias knygas, SUDO gabalas. Zodziai kuriu niekas nebenaudoja, o ir idejos reikia giliai ieskoti : ))) as uz literatura, KURI TAU PATINKA. Galeciau skaityti kriminalus ir fantastika visur ir visada. Lietuviu kalbos pamokos dazniausiai mokinius nuteikia negatyviai pries literatura.
Anonimas
5583
ee ekur tokiu knygu duoda? kak taip uzvilko maleca
Anonimas
5583
Man atrodo, kad geriausia knyga yra pacio zmogaus gyvenimas ir jo paties filosofija. ( beje tiems kas be knygu negali gyvent pasakysiu, kad as nesu pries ju skaityma ;))
Anonimas
5583
jos veikia kaip exstasy?
Anonimas
5583
#1-4 net nesuprato apie ka demo :D matos kad jusu gyvenima atitinka uzrasai ant plytu sienos ://
Anonimas
5583
*galvoje
Anonimas
5583
ne.
Anonimas
5583
motyvuoja nebūt už tos tvoros, o galvoja iš knygų laiptelius dėt ir pasiekt kažką aukščiau, ko kiti negali įsivaizduoti.
Anonimas
5583
#7 exactly ! Juk visos (na bent jau 98proc demo sh.)
Anonimas
5583
motyvuoja ne skaityt, o statyt is knygu kalna ir lipti jomis
Anonimas
5583
#1, #2, #3, #4 /facepalm
Anonimas
5583
#1 parodo, jog skaitydamas gali išlipt iš savo šūdino gyvenimo tiek mintyse skaitydamas grožinę literatūra, tiek realiam gyvenime, skaitydamas mokomąją ir tobulėdamas.
Slapukea
5583
Motyvuoja jas naudoti ne pagal tikraja ju paskirti ;D
LogInGuy
5583
na manes taip neveikia.. Reik padorias knygas skaityt, o ne vaikišką š.
Anonimas
5583
aha
Anonimas
5583
motyvuoja neskaityt.?
|

