dar pora knygu ir vaikas perlipt gales
Knygos - Kaip tik taip ir veikia
Anonimas
5583
Anonimas
5585
vat kokių demotyvacijų čia trūksta. (:
Anonimas
5586
eik tu nx su savo porno smaukale ;D
Anonimas
5586
eikit jus nx su savo knygom, ackarikai
Anonimas
5587
motyvuoja gyvent skurde ir knygas skaityt :D
Anonimas
5587
asmeniskai, nesuprantu vieno dalyko. Kodel per lietuviu kalbos pamokas duoda gabalo teksto, kuris neturi jokios prasmes, ir ji reikia skaityti.. aisku, situ neapseinam. Dar duoda ir klausimus. Velniop tokias knygas, SUDO gabalas. Zodziai kuriu niekas nebenaudoja, o ir idejos reikia giliai ieskoti : ))) as uz literatura, KURI TAU PATINKA. Galeciau skaityti kriminalus ir fantastika visur ir visada. Lietuviu kalbos pamokos dazniausiai mokinius nuteikia negatyviai pries literatura.
Anonimas
5587
ee ekur tokiu knygu duoda? kak taip uzvilko maleca
Anonimas
5587
Man atrodo, kad geriausia knyga yra pacio zmogaus gyvenimas ir jo paties filosofija. ( beje tiems kas be knygu negali gyvent pasakysiu, kad as nesu pries ju skaityma ;))
Anonimas
5587
jos veikia kaip exstasy?
Anonimas
5587
#1-4 net nesuprato apie ka demo :D matos kad jusu gyvenima atitinka uzrasai ant plytu sienos ://
Anonimas
5587
*galvoje
Anonimas
5587
ne.
Anonimas
5587
motyvuoja nebūt už tos tvoros, o galvoja iš knygų laiptelius dėt ir pasiekt kažką aukščiau, ko kiti negali įsivaizduoti.
Anonimas
5587
#7 exactly ! Juk visos (na bent jau 98proc demo sh.)
Anonimas
5587
motyvuoja ne skaityt, o statyt is knygu kalna ir lipti jomis
Anonimas
5587
#1, #2, #3, #4 /facepalm
Anonimas
5587
#1 parodo, jog skaitydamas gali išlipt iš savo šūdino gyvenimo tiek mintyse skaitydamas grožinę literatūra, tiek realiam gyvenime, skaitydamas mokomąją ir tobulėdamas.
Slapukea
5587
Motyvuoja jas naudoti ne pagal tikraja ju paskirti ;D
LogInGuy
5587
na manes taip neveikia.. Reik padorias knygas skaityt, o ne vaikišką š.
Anonimas
5587
aha
Anonimas
5587
motyvuoja neskaityt.?
|

