Vaikystė - Tik užaugęs supranti, kad tai buvo geriausia, ką turėjai

2010.07.28 15:23 Leeeja
  • 6
7
Vaikystė







Leeeja 5810    
turetum tiek smegenu kiek jis irgi taip sneketum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#5 kodel jis visad nusisneka?
Apsiverkit 5810    
O kai kurie isvis nieko nesupranta.
Leeeja 5810    
Kiekvienas supranta, pagal savo sugedimo laipsni.
Apsiverkit 5810    
Homosexuali patirtis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
joa.
Saule_007 5810    
Good :)
Grįžti į viršų