Kebabai - nebevalgysiu...

2010.07.25 15:58 Lavrikas16
  • 15
5
kebabai, gyvunai, skanu







robhertytute 5802    
mane supykino :D ://
Nuotraukos nėra
joskinukas 5814    
nu jo as ten tik ledus perku beje dabar pro langa ten kebabine metau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
:OOoooOOooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Zinot, kad nereik ten kebabu pirkt ;D
MURKUTIS 5816    
nuotrauka padaryta utenoje. :) prie pat autobusu stoties,tad jai atvaziuosite su autobusu i si miesta,zinokit :D
Grįžti į viršų