Šuo premjero kėdėje - Geriausias šios Vyriausybės sprendimas

2010.10.29 Laurius
  • 102
9
kubilius, suo, konservatoriai, krize, dugnas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
tas suo sugalvotu bet nezinau kaip pasakytu geresny sprendima kaip zmonems pagerint gyvenima nes valdziai tik apvokt ir iki paskutinio laso nugrabyt pinigines tezino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Nuo tada tas šuo man pradėjo patikti dar labiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Alšis :) iš ekspedicijos „2000 kilometrų istorijos“
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Prajuokino :D
Brigita 5716    
Ne kiek už puse Lietuvos, kiek už puse seime sėdinčių šmikių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Tuo paciu protingesnis uz puse lietuviu
Brigita 5716    
Tai jau tikrai, kad geriausias sprendimas. :D
Rocknroll 5716    
Kubilius reklamuoja savo seima (arba gimine)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Is kubilo rozos matosi, kad jam tai labai labai nepatinka :D
Grįžti į viršų