Lauris Reiniks - aš bėgu - Miško versija..

2010.12.28 LauriokaX
  • 539
45
Lauris Reiniks - aš bėgu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5013    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5119    
Šudas daina, šudas demo, ir vapše šūdas viskas šūdai šūdai.
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5446    
:D:D:D::D:D;D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
unnameless 5498    
vijiosi fotografa cj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Skrenda cia,o ne bega
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Lokys jau skrenda nebebega ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
gili mintis.. cia uzlagino ji ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
!!!!!! worst ever, net nedemotyvacija, bek jau geriau autoriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Pedo bear is coming !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#33 Demo dvylikamecio intelekto lygio, kaip tik tau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
kai geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Nu pagaliau kaska normalesnio idejo o ne penkiameciu intelekto lygio zmoniu depresijas
Nuotraukos nėra
Divide 5658    
Tokias pievas patvirtina, o galybę normalių demotyvacijų pusmetį nesugeba patvirtint... adminai grybai
Torys 5658    
pieva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
nu dapizdi achujel su tokiom demotyvacijom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Supratau :D
Vai2kas 5659    
Prigavo.;D
Rocknroll 5659    
xD SICK
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#6 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
kaip demotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
fajjna;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
ore pakibus :D bet normaliai skele cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
tai kad ta meska skreda:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
hahah, bus jum, degradai, tokias nesamones klausyt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
hahah, bus jum, degradai, tokias nesamones klausyt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Ir kodel stumiame ant latviu ? Ar tik lietuviai ta ir temoka daryti ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
toks latvis daininikas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Kas tas Lauris? O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#10 #11 Yra tokie dalykai kaip google arba youtube :

www.youtube.com/watch?v=D2sFGsjBjRI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#12 butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
jo, paaiskinkit, kas tas lauris reiniks? :D matyt del to kad nezinau man atrodo cia visiska nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#10 Pritariu. Paaiškinkit, kur čia galima įžvelgt demotyvaciją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
nesupratau,paaiskinkit kas nors. ir nereikia tik keiskmazodziu;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#9 Mldc kad idejai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Patvirtinant demotyvacijas prioritetai suteikiami:

* Demotyvacijoms
* Motyvacijoms
* Įdomūs, taiklūs, originalūs pastebėjimai
* Humoro jausmas, "aštrus protas", juodas humoras
Betrixx 5660    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Toki suda dar patvirtino...
Nuotraukos nėra
funryff 5660    
geras sitas:D
Snekuorius 5660    
tikras reiniks :D
Nuotraukos nėra
TADeUCH 5660    
prajuokino.. ;D
rokas111 5660    
Nerealus :D
Nellita 5660    
zudantis. :D
Grįžti į viršų