Dievu iskart netapsi... - Pirma reik numirt, o po to dar ir prisikelt..

2010.12.31 22:48 Laimosius
  • 6
1
Dievu iskart netapsi...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
nebutinai reikia prisikelt.. reikia tiesiog pasauliui palikti to ko dar niekas nebuvo palike... Fredis Mercuris pasauliui paliko tikra muzika ir dabar daug kas ji vadina dievu.
Grįžti į viršų