Good night, baby

2010.08.04 Lady.Kris
  • 83
71
justin, bieber







Ignassin 4447    
#70 Niekas jau nebestumia. Praėjus mada. Ko čia pabudai tokį ankstyvą pavasaį?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4447    
nx nepernesu popso... bl nestumkit ant metalo.. METALAS the best... bent paklausytumet... Taip klausau metalo ir lb respectinu JB kp asmenybe. SOO ZMONES C'MON, GET UP, UZAUKIT!!!!
Nuotraukos nėra
jellybean 5549    
#67 gydikis
ThisBitch 5552    
#66 Ai, gal eik tu savo gėjuko ir toliau klausyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#65 pati turiu tą cd ir nerealus yra. Ė, žinai, kad man jau vemt verčia nuo tavo tos "tikros muzikos", metaliste tu bl..
Nuotraukos nėra
Edwis 5576    
Nerealių CD? Tu debilė visiška ir muzikinio skonio neturi. Laikas suaukti ir pradėti klausytis rimtos muzikos, kūdikėli. Nežinai, kas yra tikra muzika, tai geriau išvis patylėk. Visokios protinės mažumos tik Popsą klauso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#63 nuo kada nuo nerealių CD išprotėja vaikai,idiote?
Nuotraukos nėra
Edwis 5576    
Išprotėtų vaikas. Trauma visam gyveninmui nuo tokio CD garantuota :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
:D
Nuotraukos nėra
861939130 5639    
kaio norėčiau to disco...
Vyncas 5645    
Faaail xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
vaikus visam gyvenimui sutraumuotu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Gash - Taip mes sakom ked Jb mergaite ;D gal ir nepazystam, bet girdejom jo balsa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
jeigu čia būtų koks nors kitas įžymus žmogus Chris Brown, Beyonce ir pan. tokių komentarų tiek tikrai nebūtų. Viskas todėl, kad čia yra Justin Bieber sutinku daugelis žmonių jo nemėgsta vieni iš pavydo kiti tiesiog be priežasties juk visų skoniai skiriasi. Tačiau nesuprantu, kaip nepažįstant žmogaus galima ant jo pilti visokias pamazgas tokias kaip jis gėjus, mažvaikis, mergaitė, lopas ir . Pripažinkit pagaliau jis tikrai turi talentą dainuot, šokt, grot ir yra nuoširdus. Turbūt daugelis jūsų negalėtų pasigirti bent viena šia savybe. Taigi gana kariaut ir kišt visiem į galvą tai, kad čia tik reklama ir pan. Juk mes aukodami vaikams per įvairias Išsipildymo akcijas ir Gerumo Dienas tikrai nesidarome sau reklamos Taip, kad gyvenkime pagaliau draugiškai. Kiekvienas turėkime savo nuomonę, tačiau priimkime ir kitų. Ir nekaltinkime nebūtais dalykais žmonių kurių net nepažįstame.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#53 tu beviltiska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#53 Čia ne su PS, tiesiog kažkas padėjo byberio diską į kitą vietą.
Demo nejuokinga visai.
Bet visvien, Fuck you, BIEBER!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#53 :D fuck you jb ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
SU PS PADARYTA jei JAU jau daro tai bent ne taip konkreciai padarytu. beviltiska. love jb <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
:D bieber sux
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#14 pritariu. bene vienintelis protingas postas is visu parasytu ;D

lol padejo kazkas toj vietoj tai JEZZ, KOKS PRIKOLAS, luztam visi. as dbr pridesiu jus postus prie skyriaus ''debilu kompanija'' VISI LUSIM, MIRSIM,wow. : d

we love jb <33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
byberio dainu vaikam klausyt nesveika, taps dar panasus i ji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Tai va, tos kurios jo[s] (lytis dar nenustatyta) klauso tai totalūs beibiai [vaikai] nesvarbu kiek joms metų :}}
Nuotraukos nėra
Edwis 5792    
Manau, kad kudikis isprotetu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
whahahah :D geras
Nuotraukos nėra
Adele 5798    
#38 Gerbejaaa.... ;D
Nuotraukos nėra
Adele 5798    
Tai stai kaip mazi berniukai ir mergaites gauna Beber fever! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#42 Rimtai? reiks su broliu išbandyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
jo muzika tik kudikiam ir tai netinka nes kai paleidzia vaikai verkt pradeda xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Tai kiek jis dainų turi?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Omg... Kokia aš atsilikus. :D
Lady.Kris 5799    
#38 jau tris? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#37 seip 3 ;D
Lady.Kris 5799    
#35 net duu xD~
Lady.Kris 5799    

Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Jis yra išleidęs kompaktą?;oooooooooooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#20 jo, labai. Tiek verst, kad nieko neverst :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Unreal.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
kad jam pačiam dar tokių dainų klausyt reikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
. #14 eik daune mergaite kitus vadina bbd ant to bieberio as nesuprantu man tia jis px visiskai kiki kreipia i ji demesi tai pavydi ar kas ir vapse taskeli patylek gal ryzas akinuoti o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#19 Į kiniečių pradėk verst. Nors sumažės tavo bereikšmių komentarų.
JuQdQJi 5802    
paklausius tokios muzikos kosmarus sapnuoju. . tai kaip vaikai jaustis turetu . . .;(((
vargsai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#19 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
kaiii : DDDDDDDD
robhertytute 5802    
#4 Teisingai :)) #19 ej užpisi. kiekvienoj demotyvacijoj verti,lyg kam reikėtų. Nustok,dx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#20
nužudei :D
(50-71)
Grįžti į viršų