Jei eidamas pamatei centą ir jo nepajamei... - Reiškia tu jo net nevertas...

2010.10.03 17:19 Kricte
  • 1
4
Jei eidamas pamatei centą ir jo nepajamei...







OoS 5745    
Iš demo išplaukia, kad kuo didesnės sumos nepakeli, tuo daugiau vertas esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
jis nevertas manes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Visad paimu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
gay
Grįžti į viršų