Laikrodį nustatom 10min anksčiau, - tik tam kad galėtume 10min ilgiau pamiegoti

2010.10.05 Keksas
  • 150
19
laikrodis,rytas,miegas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#15 as ir :D
Keksas 5741    
Dziugu, pats irgi visada taip darau:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Visada nusistatau valanda anksčiau, tada persuku pusei valandos vėliau ,o tada dar pusvalandžiu vėliau. puikiai prabudina. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#15 as irgi taip darau! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
nzn ar cia man vienam bet, as megstu zadintuva nustatyt kokiai 5val ryto, o tada wel poto miegu iki 7 ryto ir einu i sule, kazkaip visad taip darau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
aš irgi, minimum puse valandos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Aš 40min :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Aš tai minimum pusvalandį, o kartais ir valandą... :D Bet žadintuvą tokį ramų, kad pabudintų, bet neerzintų. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#10 tikra tiesa xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#9 iskart negali atsikelt, kol kaikas nenusileido.
cia vyram :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
uzsistatom tam, kad pabusti per tas 10 min, iskart juk negali atsikelti.
Nuotraukos nėra
Kauniete 5744    
Taikliai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
aš pusvalandžiu xD man ilgai reikia prabusti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Demotyvacija tame, kad vietoj nrm miego 10 min, atsikeli 10 min anksciau ir tada dar pamiegi:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
as ir taip darau! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
turbūt nekeista, kad kaip tik taip aš ir darau :D
povilasq 5744    
kas pfff? rimtai taip buna :D
garbane 5744    
pff
Grįžti į viršų