cia "cento" limonadas :)
|
Anonimas
5844
Anonimas
5844
#1 Praktiškai visų limonadų. Kiek žinau, tai dar "Sprite", "Fanta" yra gan geri limonadai.
cigo
5844
cia tiesiog tu nesupratai ka jie turi galvoj, jie ne apie tai kad nusinuodit gali ar ka... bet del to kad ten yra daug cukraus, ir kitokiu saldikliu, kurie sukelia vaikams perdeta aktyvuma, ir ishsibashkyma.
Anonimas
5844
Koks čia gėrimas? informuok, žinosim ko nepirkt;)
|

