cia "cento" limonadas :)
|
Anonimas
5845
Anonimas
5846
#1 Praktiškai visų limonadų. Kiek žinau, tai dar "Sprite", "Fanta" yra gan geri limonadai.
cigo
5846
cia tiesiog tu nesupratai ka jie turi galvoj, jie ne apie tai kad nusinuodit gali ar ka... bet del to kad ten yra daug cukraus, ir kitokiu saldikliu, kurie sukelia vaikams perdeta aktyvuma, ir ishsibashkyma.
Anonimas
5846
Koks čia gėrimas? informuok, žinosim ko nepirkt;)
|

