Valdas Adamkus - Televizijoje jį pristato kitaip.

2010.05.09 Justulis
  • 230
46
Valdas Adamkus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
#38 lietuvos radijo korespondentai kalbėjo su Vadu, tačiau šį pokalbį pasiskolino Tv3
Nuotraukos nėra
def 5654    
#12 nu taip, parodys per TV kadanors Smetona, ir parasys Lietuvos resupublikos perzidentas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#12 ;D facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#12 juokingiau už demo. vadas.
gretagreat28 5798    
;D~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#12 EPIC FAIL cia gi parasyta VADAS Adamkus o ne VALDAS Adamkus! Kas jus per zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
to #12 - susivartei.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
arba parasai . Labas gal nemiegi? - Labas ne. O tu parasai pochui man ir prikolas buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
bet tj dar vienas failas :D Parasyta

"telefonu lietuvos radijui" o turetu buti tv3 ziniom ar kazkas panasuas :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
#20 Sutinku.
Vyncas 5870    
#12 Dūūūhas X DDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
#12 žiauriai čia suskėlei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
#12 kmentaras dar geresne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Vadas Adamkus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#12 pats save susivartė.
o šiaip geras:D
Nuotraukos nėra
Kontrastas 5877    
:D owned!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Vadas xD va cia tai geras... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#21 Ko tau Vladas nepatinka ? :D
Fusion 5881    
O ką, visai normaliai.
Vyncas 5886    
Pameni, ant to stendo ar kažko tokio xD
Vyncas 5886    
Čia Taure xD
Vyncas 5886    
#21 "Klubo va(l)dovas - šarūnas..." xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#12
not sure if troll
boxer564 5886    
HM ;D gerai ka ne Vladas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#12 stai kas buna kai debilas bando pasirodyti protingu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#12
debilas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#12 Pats tu imbecilas, ablomą pasigavęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#12, pasteršei ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
#12 kaušas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
#12 fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
#12 taigi juokemes is to kad varda neteisingai uzrase o ne todel kad prezidentas jis
Nuotraukos nėra
stranger21 5888    
geras:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
jūs gal imbecilai visi? prezidentas net ir po kadencijos vadinamas prezidentu, čia yra tokia norma visam pasaulyje, prezidentas tai juk ne sekretorė kokia... juokitės iš protingesnių už save :))) parodote savo neišmanymą.
Aiste 5888    
Patinka ;D
Nuotraukos nėra
DjD 5888    
XD nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Nužudė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
geras geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
cia tj top feilas !!!!!!!!!!!!! Wadas Adamkus FTW !!!!!! malacei tvtrys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
:D
chzarija 5890    
tikrai kad vadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
pz zjbs ;D
Johny 5890    
+5 Gera demotyvacija ;D
Vyncas 5890    
+++++
fucks 5890    
:D
Grįžti į viršų